Варто Знати

Вібропресована продукція

Вібропресування передбачає виготовлення бетонної продукції шляхом ущільнення напівсухої суміші під впливом тиску пресу на вібраційному столі. Ця технологія забезпечує значну міцність бетонних виробів, а також знижений коефіцієнт водопоглинання.

Завдяки такій технології виготовлення вібропресована продукція відрізняється якісними експлуатаційними характеристиками: міцність, щільність, морозостійкість, довговічність.

Детальніше

Дрібноштучна бетонна продукція

Дрібноштучну бетонну продукцію на підприємстві виготовляють з допомогою вібропресування напівсухої бетонної суміші. Виготовлені таким способом, бетонні та залізобетонні вироби, мають високий показник міцності на стиск та стійкість до механічних ушкоджень.

Вібропресування

Бетонна продукція на нашому підприємстві виготовляється методом вібропресування, який передбачає використання бетонної суміші, що містить в складі малу частку води. 

Суміш рівномірно укладається у форму, закріплену на спеціальному вібропресувальному обладнанні. Процес віброущільнення супроводжується притиском металевої платформи на бетонну суміш. Отже, бетонні вироби формуються  з напівсухої суміші.  

Мінімальна пропорція води дозволяє зменшити частку повітря у бетонному розчині, а, отже, в складі бетону. Крім цього, зниження коефіцієнту водопоглинання зменшує сама технологія вібропресування, що передбачає витіснення повітря з бетонного розчину під впливом тиску та вібрації. Це дозволяє знизити коефіцієнт водопоглинання та підвищити міцність готового бетонного виробу. 

Підсумуємо

Формування бетонних виробів

Формування бетонних виробів відбувається на вібраційному столі. Зверху суміш притискає пуансон. Після цього з допомогою штампу виробам надають потрібної форми. Сформовані елементи відправляють у спеціальне приміщення, де готові вироби застигають та набирають міцності. 

До складу бетонного розчину входять: цемент, пісок та вода. Співвідношення компонентів на користь цементу дозволяє зменшити утворення пор. Готовий виріб має низький коефіцієнт водопоглинання, високу міцність та морозостійкість.

Відгуки

Що про нас говорять наші клієнти.

Наші Партнери

ТзОВ «Бусол»

ТОВ «ККНК Технобуд»

ТзОВ «Захід–Агро–Львів»

ТзОВ «ЗолочівАгробуд»

ПрАТ «Івано-Франківськцемент»

ТзОВ «Вітелеком»

ДП «Укрспирт»

ТзОВ «Захід-Агро МХП»

Компанія «Bayferrox»

ПП «Тайфун-Плюс»

ТзОВ «АРІЄС – Україна»

ПП «Західний Буг»

ТзОВ «Новоград-Волинський каменедробильний завод»

ПАТ «Красненський Комбінат Хлібопродуктів»

ТзОВ «Фіднова»

ТзОВ «Стальбао»

ТОВ «ЕпіцентрК»

ПП «Максимум-Плюс»

МП «Золочівка»

ПП «Мегабуд Захід»

ПП «КраснеБуд»

ПП «Електробуд»

ПП «Данмарбуд»

ТзОВ «Олпалети Україна»

Сертифікати

Виникли питання? Зв’яжіться з нами.

«Краснебрук – це висококласна компанія, яка гарантує бездоганну якість, широкий асортимент продукції та вчасність виконання замовленн.

Зв’яжіться з нами