Варто Знати

Вібропресована Продукція

Вібропресована продукція – це продукція, виготовлена шляхом вібропресування напівсухої бетонної суміші. Так само (вібропресування напівсухих бетонних сумішей) виготовляють бетонну продукцію на підприємстві «КраснеБрук».
Такий метод виготовлення фігурних бетонних елементів дозволяє забезпечити у бетонних виробах міцність, довговічність, мінімальне водопоглинання, а також високу морозостійкість бетону.

Детальніше

Дрібноштучна бетонна продукція

Дрібноштучну бетонну продукцію можна виготовляти двома методами:

  • вібропресування наджорсткої (напівсухої) бетонної суміші.
  • вібролиття рухливої бетонної суміші.
Вібропресування

Метод вібропресування полягає у тому, що майже суха бетонна суміш рівномірно укладається у форму, закріплену на спеціальному вібропресувальному обладнанні, і проходить процес віброущільнення з прижимом спеціальною металевою платформою самої бетонної суміші у формі під великим тиском. Отже, бетонна суміш піддається формуванню напівсухою, тобто з мінімальною кількістю води у бетоні. Завдяки цьому ми зменшуємо кількість повітря, яке потрапляє у бетон з водою , що у результаті зменшує кількість пор у структурі бетону. Крім цього, сам процес вібропресування супроводжується витісненням повітря з бетонної суміші під дією вібрації і пресування під тиском.

Підсумуємо

Формування бетонних виробів

Вібропресуванням напівсухої бетонної суміші, завдяки низькому водо-цементному відношенню і специфіці самого процесу, зменшує кількість пор у бетоні, на відміну від процесу формування бетонних виробів вібролиттям, а також підвищує фізико – механічні властивості самих виробів. Варто зазначити, що низьке водо-цементне відношення у бетонній суміші дозволяє при оптимальній кількості цементу отримувати якісну продукцію з високою міцністю та морозостійкістю, низькою стираністю та водопоглинанням.

Відгуки

Що про нас говорять наші клієнти.

Наші Партнери

ТзОВ «Бусол»

ТОВ «ККНК Технобуд»

ТзОВ «Захід–Агро–Львів»

ТзОВ «ЗолочівАгробуд»

ПрАТ «Івано-Франківськцемент»

ТзОВ «Вітелеком»

ДП «Укрспирт»

ТзОВ «Захід-Агро МХП»

Компанія «Bayferrox»

ПП «Тайфун-Плюс»

ТзОВ «АРІЄС – Україна»

ПП «Західний Буг»

ТзОВ «Новоград-Волинський каменедробильний завод»

ПАТ «Красненський Комбінат Хлібопродуктів»

ТзОВ «Фіднова»

ТзОВ «Стальбао»

ТОВ «ЕпіцентрК»

ПП «Максимум-Плюс»

МП «Золочівка»

ПП «Мегабуд Захід»

ПП «КраснеБуд»

ПП «Електробуд»

ПП «Данмарбуд»

ТзОВ «Олпалети Україна»

Сертифікати

Виникли питання? Зв’яжіться з нами.

«Краснебрук – це висококласна компанія, яка гарантує бездоганну якість, широкий асортимент продукції та вчасність виконання замовленн.

Зв’яжіться з нами