Будівельні блоки широко застосовуються на будівельних майданчиках. Масштабне промислове чи приватне будівництво не обходиться без блоків з відсіву. Купити блоки будівельні вигідно, вони мають легшу вагу та при цьому більші розміри, ніж наприклад цегла. Блоки будівельні дозволяють знизити навантаження на фундамент та скоротити темпи будівництва.
Якщо Ви обираєте будівельний матеріал, то маєте знати, що ціна блоків для будівництва виправдовує якість. Для виготовлення бетонних блоків потрібні прості складові: цемент, що виконує роль в‘яжучої речовини, очищений пісок середньої фракції, наповнювач середньої та дрібної фракції, роль якого виконує щебінь або відсів, і вода, що надає розчину правильної консистенції. Завдяки тому, що для вібропресованої продукції розчин для блоків готується автоматизованою системою, технологія дозволяє точно виміряти пропорції та кількість кожного окремого компоненту, тому Ви отримуєте міцний і довговічний виріб.
Переваги блоків з відсіву:
- вигідна вартість;
- довговічність;
- виготовлення з екологічних матеріалів;
- високий показник міцності завдяки технології вібропресування, що забезпечує міцність та щільність готового виробу без зайвого повітря та вологи.
Ціна будівельних блоків залежить від типу виробу, який Ви оберете: блок перетинковий, стіновий чи блок незнімної опалубки, що мають різні розміри, конструкцію та призначення.
Етапи виробництва будівельних блоків
Виготовлення бетонних блоків – високотехнологічний процес та поступовий. Щоб блоки набули всіх експлуатаційних характеристик, вони повинні пройти декілька етапів. Якісний бетон має відповідні колір та консистенцію, що досягаються завдяки точно визначеним пропорціям кожного з компонентів. Бетонний розчин формується в блоки на спеціально обладнаному віброверстаті. Суміш готується автоматизованим способом, а за якістю виконання роботи верстата пильно стежать фахівці КраснеБрук. Таким чином підтримується якість кожного виробу.
На вібраційний верстат встановлюється спеціальна металева форма, бетонна суміш потрапляє сюди в три етапи. Вібрація діє на розчин протягом 10 – 20 секунд, за цей час зайве повітря виходить з бетону та забезпечується його усадка.
Після цього блоки відправляються на наступний етап: просушування. Готові блоки складають на піддон та залишають на одну добу для застигання, за цей час вони тверднуть. Наступних 28 днів вони набирають міцності в спеціально обладнаному для цього приміщенні, де підтримуються потрібні показники: відповідна температура повітря та інші.
Застосування будівельних блоків
Блоки будівельні використовуються для зведення різноманітних конструкцій: міжкімнатних перегородок, зведення господарських та інших малонавантажених стін. Вони мають рівні чіткі краї, тож змонтувати рівні стіни не буде проблемою для майстра. Забезпечують звукопоглинання, вони екологічні та вогнестійкі, тому безпечні для здоров’я. В КраснеБрук Ви знайдете такі види блоків:
- Блок незнімної опалубки. Використовується для заливання фундаменту. Наскрізні порожнечі роблять його не лише легким та зручним у користуванні, а й дозволяють залити туди бетонний розчин, що зробить конструкцію монолітною та міцною. Вертикальні канали призначені для укріплення фундаменту арматурою.
- Блоки стінові використовуються для зведення надійних стін для Вашої будівлі. Порожнина всередині блоку забезпечує тепло- та звукоізоляцію. Міцні та стійкі до механічних впливів, вони забезпечують надійність стін гаражів, підвалів, господарських споруд.
- Блоки для перегородки використовують для зведення міжкімнатних стін, вони порожнисті, а тому легкі, Ви можете бути спокійні за фундамент споруди. З цими блоками можна виконувати різні маніпуляції, що інколи необхідні в роботі, розпил, свердління, пази не зменшать міцності конструкції. Ви легко впораєтесь з укладанням за лічені дні.
Щоб стіни були міцними, а фундамент надійним, обирайте блоки будівельні від підприємства-виробника КраснеБрук!