Який колір бруківки вибрати?

колір-бруківки

Вибір кольору є одним з основних моментів у проекті з укладання бруківки. Підбір кольорів, які добре поєднуються, може позитивно вплинути на кінцевий вигляд вимощеної поверхні. Якщо Ви вирішили викласти свій під’їзний майданчик, тротуар, садові доріжки бруківкою і обираєте підходящі зразки, зверніть увагу на те, як колір бруківки і колір будинку будуть поєднуватися між собою. Ви хочете, щоб бруківка спокійно вписалася в загальний вигляд, чи зробити на ній акцент?

В ідеалі Вам потрібно подивитися на фото, як виглядає вже викладена бруківка. Щоб якомога краще уточнити правильність вибору кольору бруківки потрібно подивитися на поверхню на відстані, при сонячному світлі і в тіні, врахувати загальний ландшафт і кольори прилеглих будівель. Купити бруківку варто в КраснеБрук, ми надаємо широкий вибір кольорів, включаючи коричневий, бежевий, багряний, жовтий, сірий, відтінки зеленого. Плитки бувають як одноколірні, так і різнокольорові. Набір кольорів може складатися з 4 кольорів, які добре гармонують один з одним, і надають поверхні дуже цікавий і мальовничий вид. 

Поради по вибору кольору бруківки

Використання кольорової бруківки – виклик чорному і сірому асфальту. За допомогою тротуарної плитки можна облаштувати доріжки в саду, зробити прибудинкову територію живописною, створивши свою неповторну атмосферу. Але невірно підібраний колір бруківки не тільки порушить цілісність і гармонію саду, а й призведе до додаткових витрат. Отже, ось декілька порад по вибору кольору бруківки:

  • Вибирайте бруківку, враховуючи стиль будинку і саду. Купівля просто будь-якої вподобаної плитки – одна з поширених помилок. Така покупка відбувається зазвичай без урахування загальної концепції саду і рекомендацій ландшафтного дизайнера. В цьому випадку може статися так, що невірно підібрана плитка буде вибиватися з існуючого ландшафту. Тому при покупці бруківки необхідно враховувати стилістику майбутнього саду і архітектуру будівель.
  • Отримайте первинну консультацію про стилі матеріалів у постачальника, подивіться альбоми готових рішень. Якщо ви не впевнені у своєму виборі, попросіть виконати реалістичну візуалізацію вашого об’єкта з обраним типом мощення.
  • Частою помилкою покупців при виборі кольору бруківки є думка, що яскраві “оптимістичні кольори” будуть радувати і піднімати настрій. У той же час замовники забувають про баланс кольору і кольорову гаму. Майте на увазі, яскраві кольори, що переважають, можуть дуже швидко набридати.
  • Думайте про власну прибудинкову територію, як про цілісний простір. Якщо ви перейшли до покупки бруківки ще не закінчивши обробку фасаду будинку і не вибравши садові меблі, то будьте готові, що кольори в результаті можуть не поєднуватися.
  • Пам’ятайте про базові відтінки, не використовуйте занадто насичені і яскраві кольори плитки, все таки мощення має сприйматися як фон. Не використовуйте занадто багато кольорів, для мощення можна обмежитися 2-3 відтінками.
  • Використання декількох форм або колірних рішень бруківки дозволяє створювати орнаменти, декоративні окантовки, повторювати мотиви оздоблення фасаду, задавати ритм, а також створювати панно з плитки. Також, за допомогою плитки різного формату, можна підкреслити різне призначення доріжок, наприклад відокремити прогулянкові від господарських.
  • Вибирайте гармонійні кольори. Якщо ви використовуєте при створенні садової доріжки камінь більш ніж 2-х тонів, переконайтеся в їх гармонійному поєднанні.
  • Щоб досягти максимального збігу тонів в перші тижні після укладання, використовуйте плитку з однієї партії.
  • Оцініть реальний колір бруківки перед покупкою. Для цього можна укласти бруківку на землю під природним освітленням. Колір, який ви побачили на екрані комп’ютера, в каталозі магазину, в інтернет-каталозі або на виставці під яскравими лампами, може відрізнятися від реального.

Для оптимального вибору кольору бруківки скористайтеся основними правилами дизайну і колірних комбінацій, або запитайте спеціаліста КраснеБрук! Ми пропонуємо замовникам послугу з підбору кольорів бруківки.

Залишити відповідь