Залізобетонні вироби – основа сучасного будівництва

залізобетонні вироби

Сьогодні жодне будівництво не обходиться без залізобетону. Залізобетонні вироби – поєднання сталевої арматури та бетону. 

Застосування ЗБВ виправдовує себе як в приватному будівництві, так і в масштабних сферах: дорожній, промисловій, інженерній. Залізобетонні конструкції достатньо міцні, без них не збудувати промислових багатоповерхових споруд, дорожнього покриття, каналізаційних каналів. 

Панельні житлові будинки стоять на фундаментних блоках. З допомогою каналізаційних кілець будують підземну комунікацію та різного роду колодязі, септики. Для внутрішніх та опорних стін використовують залізобетонні перемички. 

За типом виготовлення розрізняють монолітний та збірний залізобетон. Монолітний виготовляють відразу на будмайданчику, для цього потрібна спеціальна опалубка.  Відразу на об’єкті відбувається  укладання арматури та заливка бетону. Збірний залізобетон виготовляють на підприємствах. Використовують його власники готових виробів за призначенням.

Різновиди залізобетонних виробів

КраснеБрук виготовляє збірні залізобетонні конструкції на власному виробництві, а ви можете монтувати їх на своєму будмайданчику відповідно до потреби. Збірний залізобетон простіше транспортувати, зберігати та можна скласти в потрібну конструкцію. 

У КраснеБрук ви можете купити такі вироби:

  • фундаментний блок, що полегшить будівництво та стане міцною опорою. Ви можете обирати між тим, чи заливати фундамент, чи класти блоки. Та однозначно ви оціните переваги блоків, що легко стають одне на одного та утворюють міцну опору. Їх також використовують при облаштуванні підвальних приміщень, стін одноповерхових будинків;
  • бетонні кільця, які неодмінно знадобляться при облаштуванні каналізації, септика та інших підземних комунікацій. Стійкі вироби витримують значні температурні коливання, вологість та морози. Ви можете обрати також днище, якщо конструкція потребує твердого дна. Це вбереже від потрапляння в колодязь каналізаційних стоків. Кришки потрібні для безпечного користування та запобігання засмічення комунікацій; 
  • перемички залізобетонні. Це балки що беруть на себе значне навантаження будматеріалів, з яких викладають стіни. Опорні перемички утримують плити перекриття. Завдяки перемичкам, навантаження розподіляється рівномірно, що запобігає обвалу стін. 

Всі компоненти залізобетонних виробів є повністю безпечними. Для їх виготовлення використовують цемент, воду, щебінь, пісок та сталеву арматуру.  В якості наповнювача обирають лише ті матеріали, які не руйнуються при взаємодії з цементом. Це забезпечує довговічність та екологічність конструкцій.

Де застосовуються ЗБВ

Збірні залізобетонні конструкції використовуються в різних сферах. Серед них:

  • масштабне будівництво промислових споруд;
  • дорожнє будівництво;
  • приватне будівництво (одноповерхові  та багатоповерхові будинки);
  • електро мережеві станції;
  • шахти, тунелі, метро;
  • підземні комунікації, каналізації, колодязі, септики, стоки.

Екологічність, стійкість до пожеж, морозостійкість, низьке водопоглинання є значними перевагами виробів. Це дозволяє безпечно використовувати залізобетон в житловій зоні та розраховувати на його стійкість до руйнівних чинників. 

Чому ЗБВ стали основою сучасного будівництва?

Саме висока стійкість до навантажень, фізико-механічні властивості арматури та бетону зробили конструкції такими популярними. Сам по собі бетон має один недолік. Це його показники розтягування та стискання, вони відрізняються між собою, розтягування має менший показник. Саме тому вироби, виготовлені з самого лише бетону мають обмеження: їх не можна перевантажувати. 

Відколи широко почали застосовувати залізобетонні вироби ситуація значно покращилась. Показник розтягування сталі вищий ніж у бетону приблизно в 10 разів. Бетон добре чинить опір стискувальним навантаженням, проте має низьку міцність на розтяг. Сталь же має дуже високу міцність на розтяг. Тому в залізобетонних виробах сталеву арматуру розміщують так, щоб вона приймала розтягувальні зусилля, а стискувальні зусилля передавалися на бетон. Зчепленню з бетоном сприяє рифленість поверхні сталевих елементів. Поєднання матеріалів дозволяє уникнути руйнування, адже розширення при зміні температурного режиму вони мають практично однакове.

Ціни на залізобетонні вироби (ЗБВ)

Купити залізобетонні вироби варто тим, хто прагне вигідно вкласти свої кошти в будівництво. Ви отримаєте вироби, що виготовлені з якісних матеріалів та відповідають технічним вимогам. Адже кожен компонент, що входить до складу бетону, проходить лабораторну перевірку. Ви можете бути впевнені в тому, що збірний залізобетон від Краснебрук виконає свої функції. Відвідайте сайт та оберіть потрібні позиції в переліку найменувань:

  • Ціни варіюються від 172 грн за перемичку 110 см до 368 грн за виріб довжиною 220 см. 
  • Каналізаційні кільця можна обрати серед трьох варіантів: кільце діаметром 100 см коштує 1190 грн., D – 150 – 2000 грн., за D – 200  потрібно заплатити 2900 грн. 
  • Купити фундаментний блок ви можете обираючи серед двох варіантів: довжина обох 240 см, відрізняються вони лише шириною 30 або 40 см та коштують 850 та 950 грн відповідно.

Замовляйте залізобетон у КраснеБрук. З нашими виробами процес будівництва комфортний, а споруди довговічні.

Залишити відповідь