Бруківка і тротуарна плитка: відмінності

бруківка-тротуарна-плитка

Між тротуарною плиткою та бруківкою різниця невелика, багато хто сприймає їх як одне і те ж. Хоч особливих відмінностей між ними немає, та все ж за кількома параметрами ці два матеріали можна відрізнити. Перш за все це зовнішній вигляд та форма. Тротуарна плитка найчастіше має правильну геометричну форму.
Ми виробляємо міцну і надійну бруківку, висота якої перевищує довжину і ширину кожної одиниці. Завдяки такому співвідношенню бруківка здатна витримувати значні механічні навантаження. Для мощення багатолюдних вулиць і тротуарів, краще купити бруківку. КраснеБрук пропонує широкий вибір бруківки, кожен може обрати форму, розмір і колір бруківки. Це дає можливість втілити задуманий дизайн, підібрати елементи, що допоможуть підкреслити Ваш задум оформлення території.

Основні відмінності тротуарної плитки та бруківки

На відміну від бруківки, що укладається різними способами, тротуарна плитка являє собою бетонні плити в вигляді прямокутника, квадрата або шестикутника. Тротуарна плитка може укладатися різними способами та користується популярністю для мощення територій, але її експлуатаційні характеристики все ж не порівняти з перевагами бруківки, такими як:
Бруківка здатна витримувати значні навантаження. Навіть при значному постійному активному навантаженні, бруківка зберігатиме свій вигляд тривалий час. На плитці скоріше за все з’являться тріщини та сколи. Особливо, якщо це територія перед гаражем, де буде паркуватися авто.
Тротуарна плитка прослужить менше, ніж бруківка. Довговічність – чи не основна перевага бруківки.
Морозостійкість – важливі ознаки, особливо для клімату, відомого суворими зимами. Бруківка без проблем їх витримує і не руйнується від впливу низьких температур. Унікальні властивості бруківки з морозостійкістю в 200 циклів дозволяють збільшити термін її експлуатації до 30 років.
Прийнятною вартістю. Чи можна назвати матеріал доступним? Швидше, він відноситься до середньої цінової категорії, але при цьому його вартість вища, якщо порівнювати з тротуарною плиткою. В процесі вибору будівельних матеріалів слід акцентувати увагу не тільки на ціну, а й на якість продукції. Найширший асортимент дешевих товарів не повинен спокушати низькою вартістю, змушуючи нехтувати якостями матеріалів.

Читайте також: Види і властивості бруківки

Сфери застосування бруківки і тротуарної плитки

Для укладання міських доріг та стежок в саду, майданчиків біля магазинів чи закладів харчування використовують відносно недорогий матеріал – тротуарну плитку. Адже ці території займають велику площу, а фінанси часто обмежені. У приватному будівництві також користується попитом доступна за вартістю і проста в укладанні тротуарна плитка. Нею можна вимостити територію в саду, та облагородити подвір’я. Ціна за квадратний метр покриття залежить від технології виробництва, товщини, формату, зміни форми, наявності додаткових властивостей.
Бруківка відрізняється від плитки меншими розмірами, формою і підвищеною стійкістю до вертикальних навантажень. Ці будівельні матеріали є основою будь-якого дорожнього покриття. Їх застосування виправдане при облаштуванні високоякісних і надійних пішохідних тротуарів, автомобільних трас, прибудинкових територій, пішохідних доріжок в місцях масового відпочинку.
Бруківка від виробника «КраснеБрук» популярна завдяки своїй довговічності і міцності. Ми робимо все, аби наші клієнти мали якісне покриття! Зверніться до нас та переконайтеся самі!

Залишити відповідь