Види та властивості бруківки

види-бруківки

Ландшафтні дизайнери все частіше для облаштування доріжок, тротуарів, прибудинкових територій, автостоянок  пропонують різні види бруківки. Естетичний вигляд та тривала експлуатація – бруківка – це завжди вдале рішення. 

Основні характеристики і властивості бруківки

Щоб обрати бруківку відповідно до ваших потреб: для пішохідної зони чи транспортних засобів, парку чи подвір’я біля будинку, потрібно знати про її властивості. Ми виготовляємо бруківку методом вібропресування напівсухої суміші. Вона дуже стійка, завдяки шорсткій поверхні забезпечує зчеплення коліс, тому безпечна для водія.

Більше про виготовлення бруківки читайте у нашій статті: Як виготовити бруківку

Універсальність бруківки в тому, що вона і оздоблювальний елемент, що робить привабливою територію котеджів, дач, а також якісне покриття вулиць, автостоянок, пішохідних тротуарів.

Пластичність суміші дозволяє надавати різної форми бруківці. Застиглий бетон дуже міцний. Тому хоч елементи й невеликих розмірів та мають значну товщину. Таким чином забезпечується міцність і надійність.

Виготовляють бруківку шляхом змішування бетону з невеликою кількістю води, що сприяє меншому потраплянню повітря в суміш. Така технологія забезпечує тривалий цикл використання. Існують й інші характеристики бруківки Краснебрук, про які слід знати:

  • морозостійкість – в середньому замерзання і розмерзання бруківка витримує 100 років;
  • вологостійкість. Для бруківки цей показник сягає близько 2% (так, 1000 грам каменю поглинає 20г рідини);
  • бруківка відрізняється за розмірами та вагою. Один квадратний метр має масу приблизно 110 кг, а розміри залежать від конкретного елементу;
  • показниками міцності та витривалості є стиснення, яке витримує бруківка при вертикальному тиску. Гнучкість показує навантаження на елемент, що лежить під кутом. За нормальних умов матеріал має міцність 400 кг/см2. Важливим є показник стирання, чим він нижчий, тим довше прослужить бруківка. Нормальний показник стирання 0,4 г/см 2. 

Види та форми тротуарної плитки 

Основою бруківки Краснебрук є бетон. Спеціальне обладнання та технологія дозволяє отримати елементи з відмінною якістю поверхні, що не потребує додаткової обробки. Завдяки функції вібропресування отримаємо бруківку різноманітних кольорів, форми та з чудовими геометричними рішеннями, високою витривалістю та хорошою морозостійкістю.

На нашому сайті ви знайдете оригінальні рішення на будь-який смак, для саду, території біля будинку чи зони паркування. В кожному випадку підберемо красивий візерунок, що буде доречно виглядати в призначеному місці, а своїм декоративним рішенням доповнювати проект.

Затишку та романтичної атмосфери старого Львова подвір’ю допоможе додати бруківка “Старе місто”. Класична бруківка не втрачає своєї актуальності. Завдяки заокругленим елементам немає довгих поперечних швів, що і красиво і практично.

Поєднати традицію та сучасність? Легко відчути себе на колісниці з бруківкою “Римський камінь”. Нерівні краї, відсутність фаски додають масивності та прогресивності.

“Доміно” – для естетів. Її прямі кути виглядають лаконічно. Насолоджуватися вишуканим розташуванням можна довго. Ви точно знаєте, де поставити саме такий елемент.

Рівномірні елементи бруківки “Цегла” створять класичну, гармонійну картинку. Завдяки своїй універсальності та різній висоті 6 та 8 см, така бруківка може стати чудовим доповненням як приватного двору, так і громадського простору чи площі. Адже низька фаска зменшує шум проїжджаючого транспорту.

“Хвиля” отримала свою назву недарма, адже її ребриста поверхня навіює асоціації з морем. Чотири елементи складаються в рівний квадрат. Ваш вибір свідчитиме про лаконічність та вишуканість, які притаманні справжнім поціновувачам прекрасного. 

Трапецієподібна “Гармонія”, дозволяє розгулятися фантазії. Її легко викласти по колу, що урізноманітнить способи прикрасити ваше подвір’я. Водночас створюватиме відчуття порядку та затишку.З радістю відповімо на всі ваші запитання тут – https://krasnebruk.com.ua/contact-us/. Зв’яжіться з нами, і ми підкажемо як красиво та надійно облаштувати свій простір.

Залишити відповідь