Перевірка якості на підприємстві Краснебрук

перевірка якості краснебрук

Міцність бетонної споруди напряму залежить від міцності бетонного розчину та, зокрема, від якості кожного компоненту, що використовують для приготування суміші. Вона не повинна містити будь-яких небезпечних речовин, що можуть призвести до руйнування споруди чи корозії арматури. 

Саме тому ми здійснюємо лабораторну перевірку бетонних виробів та бетонного розчину, що підтверджують сертифікати якості (детальніше про сертифікати тут https://krasnebruk.com.ua/about-us/).  

Бетонна продукція, яка перевіряється лабораторії

На виробництві КраснеБрук перевіряється кожна партія бетонного розчину. Контроль якості здійснює незалежний експерт – випробувальна лабораторія державного підприємства “Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології, та сертифікації”. 

Виробнича лабораторія проводить контроль готової продукції, яка виготовляється на підприємстві: бетони важкі з показником міцності на стиск B7,5, В10, B15, B20, B25, В30 та морозостійкістю F200, блоки стінові на цементному в’яжучому розчині, класу міцності на стиск М75, морозостійкістю F25, вироби бетонні тротуарні неармовані В35, F200.

Перевірка за державним стандартом

Наша продукція: бетонний розчин, бруківка, блоки стінові мають сертифікати відповідності. Тож ви можете бути впевнені, що на вашому будівельному майданчику якісні матеріали.

Українська лабораторія якості продукції – незалежний експерт, що перевіряє якість продукції за чітко встановленими державним стандартом, показниками: ДСТУ Б В 2.7-7:2008, ДСТУ Б В 2.7-43-96 “Бетони важкі. Технічні умови”, ДСТУ Б В 2.7-145:2008. Лабораторія якості проводить дослідження готової продукції, здійснюючи дворазовий нагляд на час дії сертифікації. 

Обирайте тільки сертифіковані будівельні матеріали, адже ваше будівництво заслуговує міцного бетону.

Залишити відповідь