Виробництво бетону на підприємстві КраснеБрук

виробництво-бетону

Будівництво – відповідальна справа, що потребує якісних матеріалів. Наше підприємство КраснеБрук є постачальником бетону та вібропресованих виробів на будівельному ринку. Застосовуючи високі технології виробництва бетону, ми реалізуємо будматеріали, залізобетонні вироби, завдяки яким будують міцні та надійні споруди, опори та фундаменти. 

На нашому заводі з виробництва бетону все вимірюється з високою точністю, спеціальні лабораторні дослідження визначають склад бетону під конкретний запит. Кожна складова має бути якісною, тому перевіряється в лабораторії. Від того, наскільки якісними є складові: цемент, щебінь, пісок та вода, чи технологічно правильним є виробництво бетону, залежить якість готового продукту.

Пропонуємо купити бетон у Львівській області у КраснеБрук, якщо хочете отримати дійсно якісний продукт.

Склад бетону

Бетон – це суміш, до складу якої входять: цемент, пісок, щебінь, вода та додаткові елементи. Марка бетону залежить від пропорцій цих елементів в суміші. Через простий склад бетону може скластися враження, що виготовлення бетону – це дуже просто. Насправді, нюансів багато. Велике значення має те, якої якості матеріали використовуються. Помилка у підборі матеріалів може призвести до того, що отриману суміш не можна буде використовувати за призначенням. На своєму виробництві ми використовуємо ліцензовані матеріали, якість яких підтверджена лабораторно. Адже якщо цемент чи пісок будуть низької якості, то споруда, в будівництві якої використали суміш, за короткий час піддається руйнуванню. Ми впевнені в кожній партії цементу, який потрапляє на наше виробництво.

Існують ще деякі вимоги до складників:

  • пісок використовується сіяний, що не містить ніяких додатків, глини; 
  • крупний щебінь та пісок використовують для стандартного бетону, а дрібні фракції – для штукатурення, тонких стін та підмостків; 
  • додаткові пластифікатори сприяють тому, що суміш не застигає надто швидко, тому бетон можна транспортувати на далекі відстані. Розріджувачі повітря не дозволяють з’єднуватись повітрю, щоб не утворювались бульбашки, в які просочуватиметься вода, вони додають морозостійкості. 

Технологія виробництва бетону

Виробництво бетону на підприємстві КраснеБрук автоматизоване, все контролюють комп’ютерні програми, тому людський фактор майже не задіяний. Це дозволяє досягнути високої точності. У великий міксер завантажуються всі складові і перемішуються з водою та пластифікаторами, звідти завантажуються в бетономішалку, яка й доставляє приготовлену суміш на будівельний об’єкт. Пісок та щебінь сушаться, після чого попадають на транспортну стрічку та потрапляють в змішувач. Сюди ж додають воду, цемент та додаткові складові, все це разом змішується і переправляється в машину.

Перед тим, як пісок і щебінь потрапляють в суміш, з’єднуючись з іншими елементами, спеціальні датчики вимірюють їх рівень вологості. Завелика кількість води та замала кількість піску порушать пропорції бетону, що вплине на клас міцності.

Для того, щоб виріб набрав необхідної міцності потрібно 28 днів. Його рецепт розробляється в лабораторних умовах. Для початку приготована у невеликій кількості суміш виливається в форму та залишається застигати у потрібних умовах, де температура близько 20 градусів, а вологість 95%.

Міцність на стиск перевіряють вже на застиглих кубах, спеціальна машина стискає їх в лещатах. Таким чином перевіряють міцність бетону та його структуру, визначають, який вид та фракцію щебеню, додатковий наповнювач, металічну чи скляну фібру слід додати, щоб досягти потрібних характеристик. Це визначає сфера застосування бетону: стяжка для підлоги, фундамент під величезне підприємство чи опора для мосту.

Виробництво бетонних виробів

На підприємстві КраснеБрук виготовляють різноманітні бетонні вироби, без яких не обійдеться спорудження житлових, господарських будівель та облаштування прибудинкової території. Будівельні блоки, бордюри, бруківка виготовляються методом вібропресування, що дозволяє отримати міцні вироби з найменшими затратами води. Такі вироби екологічні та довговічні. Висока міцність, морозостійкість, здатність не поглинати вологу роблять наші вироби незамінними на будівельних майданчиках не лише у Львівській області, а й по Україні.  

Ми використовуємо високі технології при виробництві бетону, купуючи у нас, Ви отримуєте міцність та надійність!

Залишити відповідь