Бруківка колор-мікс – тренд 2021

колор-мікс КраснеБрук

Повторити красу натурального каменю для бруківки стало можливо завдяки технології колор-мікс. Ця технологія передбачає створення неповторного забарвлення. Виготовлення бруківки відбувається за допомогою вібропресування, але колір кожного елемента при цьому виходить несхожим на попередній. Весь секрет у способі виробництва – змішування бетонів різного забарвлення. Тут змішуються різні пігменти і утворюють неоднорідний, а, отже, унікальний візерунок.

Плавний перехід кольорів, прекрасний візуальний ефект при укладанні доріжки чи алеї гарантований. Купити бруківку колор-мікс варто для укладання подвір’я, дитячого майданчика, площі перед торговим центром чи рестораном. Кожен елемент неповторний, що так і вабить втілити сміливе рішення дизайну мощення в життя. 

Як виготовляють бруківку колор-мікс?

При виготовленні цієї бруківки застосовують метод вібропресування. Для цього як і при звичайному виробництві використовують дві ємності. З однієї в міксер замішування, крім цементу та піску, потрапляють пігменти, що забарвлюють розчин. Технологія виготовлення передбачає надходження розчину з двох елеваторів. Нижній основний шар для бруківки не містить кольорових пігментів. Вони надходять з іншого елеватора, утворюючи неповторний візерунок шляхом змішування різних видів бетонів, що надають плитці вигляду близького до природнього: вона нагадує піщаник або мармур. 

Читайте також: Як виготовляють бруківку – технологія вібропресування

Застосування та укладання

В КраснеБрук поверхня колор-мікс представлена у двох видах бруківки – Хвиля і Доміно. Купуючи таку бруківку, Ви навряд чи помітите два схожі між собою елементи, повторення малюнку неможливе. Кожен наступний ряд, знятий з виробництва буде несхожим на попередній. При укладанні бруківки колор-мікс можна вибирати та використовувати елементи з 3 – 5 піддонів, а можна викладати всі підряд. 

В будь-якому разі покриття буде красиво виглядати, отримаємо візерунок, де елементи відрізнятимуться за контрастністю, тоном, відтінком та напрямком малюнку. Така бруківка однаково органічно виглядатиме як поруч з величною архітектурою в центрі міста, так і біля альтанки в саду. Обирайте відтінки, що підходитимуть по кольору до стін, даху чи паркану. 

Читайте також: Укладання бруківки – технологія та етапи

Переваги бруківки колор-мікс 

Обирають бруківку колор-мікс за безліч переваг, основною можна вважати вигляд території, який отримаємо в результаті мощення. Кожен елемент має своє неповторне забарвлення, в сумі можливо створити справжнє полотно, що розкішно виглядатиме та не боїться впливу ультрафіолету та опадів.

Переваги бруківки колор-мікс:

  • низька вартість порівняно з натуральним матеріалом;
  • просте укладання, не потрібно продумувати схему чи візерунок, гарно виглядає і хаотичне розміщення;
  • виготовлення не передбачає зняття фаски (скісного шва), що дозволяє отримати монолітне покриття;
  • простий догляд, легко прибирається сніг та лід, менше підлягає обледенінню;
  • підійде для будь-якого ландшафтного проекту, дозволяє підібрати колір для будь-якого дизайнерського рішення;
  • зберігає колір та експлуатаційні характеристики на роки;
  • стійка до механічних пошкоджень й температури.

Вся продукція КраснеБрук надійно запаковується, щоб при транспортуванні елементи залишилися цілими та зберігали гладкість поверхні. Ви отримаєте ідеальну бруківку без пошкоджень, що сприятиме її зносостійкості. Покриття збереже естетичний вигляд протягом всього періоду експлуатації та гарантовано прослужить 25 років.

Щоб зробити територію стильною, варто купити бруківку колор-мікс, а щоб бруківка була надійною варто звернутися до перевіреного виробника КраснеБрук!

Залишити відповідь