Тенденції мощення бруківки 2021

тенденції-мощення-бруківки

При виборі тротуарного покриття – не важливо, чи це громадський простір в масштабах міста, чи територія приватного будинку – замовники і архітектори враховують його функціональність, умови експлуатації і, безумовно, естетичну складову. При цьому дизайн укладання бруківки має враховувати тенденції мощення бруківки, властиві сучасній ландшафтній архітектурі. 

Так як бруківка – це прекрасний матеріал для покриття доріжок, під’їздів, а варіанти укладання бруківки кожен може підібрати на свій смак, то мощення бруківки на заміських ділянках користується попитом. Завдяки різноманітності форми, різних кольорів і матеріалів, можна виконати цікаве покриття і використати різноманітні схеми укладання бруківки. Як класти бруківку? Укладати бруківку можна своїми силами або скористатися допомогою дизайнера.

Читайте також: Укладання бруківки – технологія і основні етапи

Як оформити прибудинкову територію з допомогою бруківки

За аналогією з натуральним каменем, елементи мощення дозволяють якісно і з мінімальними затратами зробити присадибну ділянку привабливою. Навіть при використанні однотонних елементів мощення, бруківку можна розташувати вздовж доріжки, діагонально до її поздовжньої осі або у вигляді декоративного візерунка на окремій ділянці. Це створює об’ємний візуальний ефект, але при цьому дозволяє уникнути надмірної строкатості. За аналогією можна укласти радіусним візерунком при великій території укладання. Сучасні види обробки лицьової поверхні бруківки, а також технології фарбування дозволяють створити принципово іншу естетику мощення. 

При виборі кольору тротуарного покриття замовники орієнтуються не тільки на візуальну складову, а й питання подальшого догляду. Пастельні тони, відтінки сірого набагато практичніші – на них не помітні сліди забруднень, пилу і висолів. Далеко не завжди вистачає часу на щоденне прибирання доріжок – тому тротуарна плитка “обмеженого догляду” сьогодні в тренді.

укладання-бруківки

Екологічно чисті дорожньо-будівельні матеріали надають облаштованим з їх допомогою ділянкам оригінальність, завершеність, респектабельність, неповторність, доглянутість. Вони можуть втілити в життя найвишуканіший дизайнерський задум, завдяки широкому спектру своєї колірної гами і різноманітності форм. За допомогою бруківки можливі художні рішення, виконані в будь-якому стилі: від вінтажної класики до хай-теку.

Читайте також: Догляд за бруківкою

Тенденції на ринку бруківки

дизайн-укладання бруківки

Ландшафтні дизайнери в останні роки активно стирають межі між будинком і вулицею. Це стосується як приватного, так і громадського благоустрою. Тераса перед будинком перетворюється в затишну вітальню під відкритим небом, внутрішній двір житлового комплексу – в комфортний простір для спілкування з сусідами і спільного відпочинку. Сформувалися і нові колірні переваги – сьогодні актуальні стримані кольори. Замовники вибирають пастельні тони та яскраві кольори приглушених відтінків. Дизайн стає більш лаконічним, в моду входить все просте і натуральне. Це знаходить відображення в масштабних вимогах до озеленення, вибору вуличних і садових меблів з природних матеріалів. Сучасний міський житель втомлюється від швидкого темпу життя, йому потрібні острівці спокою і гармонії. Ці тенденції мощення бруківки знаходять відображення і на ринку бруківки:

  • яскраві кольори і складні малюнки укладання втрачають актуальність;
  • матові, шорсткі або фактурні поверхні замість глянцевих і гладких;
  • лаконічний дизайн, округлі форми, проста геометрія при проектуванні доріжок і зонування.

Ви можете обрати для облаштування подвір’я бажаний дизайн укладання бруківки, форму та розміри. Спеціалісти КраснеБрук роблять все, аби забезпечити різноманітний асортимент продукції для своїх клієнтів!

Залишити відповідь