Вібропресована бруківка від виробника КраснеБрук

вібропресована бруківка Краснебрук

Облаштування подвір’я – непросте завдання, адже потрібно продумати кожну дрібницю. Важливо, щоб мощення було зручним в експлуатації та відповідало вподобанням господаря. Для досягнення цих вимог доцільно купити бруківку. В чому переваги двору з бруківки? Вібропресована бруківка – покриття, яке є надійним, витримує значні навантаження, інтенсивний рух пішоходів та авто. 

Гама кольорів дозволяє втілити в життя ваш дизайнерський задум. Форма елементів різноманітна, ви можете обрати лаконічний стиль чи скласти візерунки з бруківки. Ціну бруківки можна вважати вагомою перевагою, адже показники вартості та якості відповідні. Вібропресована продукція довговічна та міцна. Купуючи вібропресовану бруківку у нас, ви отримуєте гарантію на 25 років. 

Читайте також: Як виготовити бруківку – технологія вібропресування

Чому ми рекомендуємо вибрати вібропресовану бруківку для вашого двору?

Сучасна бруківка на підприємстві Краснебрук виготовляється з допомогою автоматизованої технології вібропресування, що забезпечує рівномірне використання компонентів бетонної суміші з мінімальним використанням води. Кожен компонент ретельно підготовлений: цемент та пісок дрібної фракції, вода очищена. Автоматична подача складових для змішування забезпечує точне співвідношення компонентів з мінімальною похибкою +- 1 кг.

Після цього бетон відправляється на вібропрес. Технологія вібропресування передбачає тиск пуансону зверху і вібраційного пресу знизу, завдяки чому відбувається ущільнення напівсухої суміші. Технологія дозволяє використовувати невелике дозування води, отже вібропресована бруківка не матиме пор та не накопичуватиме воду, що з часом може руйнувати бруківку зсередини.

Крім цього, вібропресована бруківка Краснебрук має такі переваги:

  • міцність. Стійка до механічних пошкоджень, не кришиться і не руйнується. Обирайте потрібну товщину 4,5/ 6/ 6,5/ 8 см залежно від навантаження;

Читайте також: Поради по вибору товщини бруківки від Краснебрук

  • вологостійкість. Витримує вплив опадів та не поглинає вологу. На бруківці не затримуються калюжі, вода просочується в шви, засипані піском. Поглинання води бруківкою становить всього 0,5% опадів. Проте для покращення відведення вологи важливо облаштувати дренаж при укладанні;
  • шорсткість та стійкість до стирання. Шорстка поверхня забезпечує гарне зчеплення коліс автомобіля з поверхнею. Бруківка витримує щоденні навантаження, показник стираності доволі низький – 0,3 г/ см²;
  • морозостійкість. Бруківка служить більше 25 років без втрати якості, при цьому добре витримує цикли замерзання-розмерзання. 

В результаті автоматичного виробництва кожен елемент має ідеальну геометричну форму та не втрачає кольору протягом всього терміну експлуатації. 

Читайте також: Укладання бруківки: технологія і основні етапи

Види бруківки від Краснебрук

Бруківка від КраснеБрук представлена у різноманітних варіантах. Ви можете не стримувати своєї уяви, що стосується дизайну мощення. Обирайте в асортименті бруківку:

Класичні елементи бруківки “Фантазія”, “Цегла” та “Доміно” підкреслять лаконічність подвір’я. “Фалка”, “Хвиля”, “Гармонія” додають ритмічності, “Старе місто” та “Римський камінь” навіюють старовинні мотиви.

Читайте також: Тенденції мощення бруківки 

У нас представлені гармонійні забарвлення елементів, форм та їх комбінації. Елементи бруківки вдало поєднуються між собою, адже в межах одного виду є набір елементів різного кольору та розміру, з якими можна експериментувати, складати різноманітні варіації та орнаменти. 

Ви можете обрати яскраве кольорове рішення чи надати перевагу мінімалістичним забарвленням. Оригінальною є бруківка із забарвленням колормікс, “Фантазія”, “Хвиля”, “Римський камінь” можливі у такому варіанті. В такому разі пігмент на поверхню наноситься нерівномірно, що дає неоднорідне забарвлення і максимально нагадує природній колір.

Викласти бруківкою можна не лише подвір’я, в саду вона також знайде своє місце. Бруківка може стати чудовим рішенням для облаштування доріжок та патіо

Прибудинкова територія буде виглядати красиво та вишукано, якщо ви оберете в якості мощення вібропресовану бруківку від КраснеБрук!

Залишити відповідь